Bodrum Kablosuz İnternet

9 ay önce,


Bodrum Kablosuz İnternet

Bodrumda Kablosuz İnternet'i olmayan kalmasın!

Bodrum Kablosuz İnternet - Airnet AŞ

Bodrum Kablosuz İnternet firmalarından bir tanesi olan Airnet Sizlere profesyonel internet hizmeti sunuyor. Kurumsal yada Bireysel hiç fark etmez, kullanıcılar kablosuz internet hizmetlerinde bağlantı hataları, düzensiz performans ve iletişim kopukluğu yaşamak istemezler. Airnet İletişim Telekomünikasyon A.Ş müşterilerine sorunsuz, kopmasız ve fiber hızlı internet bağlantıları sunar. Airnet Kablosuz İnternet Çözümlerinde kullanılan uyarlanabilir akıllı WLAN sistemleri sayesinde işletmelerin ihtiyaç duydukları kesintisiz ve hızlı interneti sağlamaktadır. Montaj öncesi yapılan geniş kapsamlı keşif ve araştırmalar sonucu hedef bölgelerde maximum performans sağlanması planlanır. Yapılan testlerle uygun sonuçları alındıktan sonra uygulama ve montaj işlemleri yapılan mutabakatlar sonucunda başlanır.

Bodrum'da yaşıyorsunuz ve oturduğunuz yerde alt yapı olmadığı söyleniyor. Hiç sorun değil Airnet olarak kablosuz internet sistemleri ile sizlere bodrum ve civar köylerde kesintisiz internet hizmeti veriyoruz.
Airnet Yaşamın Olduğu Heryerde

Neden AirNet Telekom?
Airnet Telekom Çağımızın En Güvenli, En Hızlı Teknolojilerini Kullanarak İnternetin Ve Haberleşmenin Erişemediği Yerlerde Size Kolaylık Sağlamaktadır. Güvenli Ve Hızlı İnternet'i Uygun Fiyatlara Kullanabilmek İçin Bir Çok Kullanıcımız Gibi Sizde Bizi Tercih Edebilirsiniz.(Yaşamın Olduğu Heryerdeyiz.)

Tarifelerimizi görmek için hemen tıkla
 

Wi-Fi İnternet nedir?

Wi-Fi interneti anlamak için öncelikle Wi-Fi’nin tanımını yapalım. Wi-Fi, kablosuz yüksek hızlı İnternet ve ağ bağlantıları sağlamak için radyo dalgalarını kullanan bir kablosuz ağ teknolojisinin adıdır. Wi-Fi internette bu radyo dalgalarını kullanarak bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler ve diğer kablosuz wi-fi standardını destekleyen cihazların internete bağlanmasını sağlayan teknolojidir. Bu cihazlar kablosuz ağ sahası içerisind ewi-fi ile internete bağlanır. Wi-Fi erişim noktaları, bir oda gibi küçük alanlardan, belirli bir metrekareye kadar arttırılabilir. Ev ve ofislerde ticari olarak okul, havaalanları, otel ve restoran gibi yerlerde genel olarak ücretsiz olarak wi-fi kullanılmaktadır.

Wi-Fi internet nasıl çalışır?

Wi-Fi ağlarının, radyo dalgası yayılımıyla ilişkili elektromanyetik spektrum içindeki bir frekans olan radyo frekansı (RF) teknolojisini kullanarak gönderen ve alıcı arasında fiziksel bir kablolu bağlantısı yoktur. Bir antene bir RF akımı sağlandığında, daha sonra uzayda yayılabilen bir elektromanyetik alan oluşturulur. Herhangi bir kablosuz ağın temel taşı bir erişim noktasıdır ( yani AP) Wi-Fi tescilli ticari marka teriminin sahibi olan Wi-Fi Alliance, özellikle Wi-Fi’yi herhangi bir “kablosuz yerel alan ağı (WLAN) olarak tanımlar. Başlangıçta, Wi-Fi sadece 2.4GHz 802.11b standardının yerine kullanıldı, ancak Wi-Fi Alliance, Wi-Fi teriminin genel kullanımını, 802.11’in herhangi birine dayanan herhangi bir ağ veya WLAN ürününü içerecek şekilde genişletti. kablosuz LAN birlikte çalışabilirliği konusundaki karışıklığı durdurmak amacıyla 802.11b, 802.11a, çift bant vb. gibi. Normalde tüm 802.11a / b / g ürünlerine Wi-Fi adı verilirken, yalnızca Wi-Fi Alliance testini geçen ürünlerin ürünlerini “Wi-Fi Sertifikalı” (tescilli bir ticari marka) olarak adlandırmasına izin verilir. Geçen ürünlerin ambalajlarında “Wi-Fi Sertifikalı” yazan ve kullanılan radyo frekansı bandını belirten bir mühür taşıması gerekir. (802.11b için 2.5GHz veya 11g, 802.11a için 5GHz) gibi.

Wi-Fi internet iyi mi?

Kablosuz Wi-Fi internet hizmeti sağlayan internet servis sağlayıcılardan Wi-Fi hizmeti alırken bu internet çeker mi? Hızı yavaşlar mı? Kötü hava koşullarında çalışır mı? yasal ve güvenli mi gibi sorular gelmektedir. Öncelikle Wi-Fi internet hizmeti alırken hizmet aldığınız firmanın BTK [Bilgi Teknolojileri Kurumu] tarafından lisanslı bir firma olup olmadığıdır. Diğer bir konu Wi-Fi internet alt yapısı ve network yapılandırılması doğru bir şekilde yapılmış kurumsal bir firmadan hizmet alıyorsanız genel olarak Wi-Fi internet hizmetinizin çekim/hız kalitesi iyi olur. Ayrıca hizmet aksaklıkları durumunda sizlere bilgilendirme yapılır.


Özkan Kurt
Gerçekten işlerini iyi yapan ve müşterilerine anında geri dönüş sağlayan bir firma. Çok teşekkür ederim herşey için.
Yorum Yap